EST     |      ENG
 
 
 

Meist

Annemai Mägi
juhatuse liige
Telefon: 68 30 079
GSM: 52 17 915
E-post: annemai@interact.ee

Olen töötanud InterActi meeskonnas 11 aastat. Oma tugevusteks pean ühelt poolt projektide aruandlust ja finantse, kuid teisalt paelub mind projektide ja meeskondade juhtimine.  

Lisaks projektide juhtimisele ning administreerimisele tegelen oma igapäevatöös ka erinevate valdkondade projektitaotluste koostamisega ning uuringute ja hindamiste läbiviimisega. Viimastel aastatel olen tegelnud aktiivselt ka koolituste läbiviimisega. Samuti olen sinapeal riigihangete korraldamises. Oma töös olen kokku puutunud väga erinevate valdkondadega, alates turismist kuni tööhõiveni.

Hariduselt olen sotsioloog – oman Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduste magistrikraadi sotsioloogia erialal aastast 2006. Samuti olen samas ülikoolis lõpetanud kaks lisaeriala  - projektijuhtimine ja avalike suhete psühholoogia.

Oma vaba aega sisustan aktiivsete tegevustega – talvel suusatades ning suvel jalgrattaga uusi paiku avastades, viimastel aastatel olen enda jaoks avastanud jooga. Samuti meeldib mulle lugeda, nautida heas seltskonnas head toitu ja loomulikult reisida.

Kirke Maar
juhatuse liige
Telefon: 68 30 079
GSM: 51 64 025
E-post: kirke@interact.ee

 

Ma olen hingelt initsiaator ja mulle väga meeldib töö uute ja põnevate inimeste ja ideedega. Oma loomult olengi pigem projektide käivitaja ja mulle meeldib inimesi inspireerida, toetada ja julgustada oma ideede ning unistuste selgitamisel ja elluviimisel – eriti esimeste otsustavate ja konkreetsete sammude astumisel. Viimastel aastatel olen ma seetõttu ka palju koolitanud projektide planeerimise vallas, keskendudes alati keerulistele MIKS teemadele – kas ikka on vaja alati uusi maju ehitada või teha asju, millega me oleme harjunud ja mida teised teevad?

Lisaks projekti idee arenduse, rahastamise ja meeskonna kaasamise alasele koolitamis- ja nõustamistööle, tegelen igapäevaselt mitmete püsiklientide projektide planeerimisega – aidates nii ideed sõnastada, konkreetses projektis õigeid ehk asjakohaseid tegevusi valida, eelarvet koostada ning tagada, et kvaliteetne rahastamistaotlus saab alati õigel ajal õigesse kohta esitatud. Peamiselt on minu projektid hariduse, teadus- ja arenduse, innovatsiooni ning tööhõive valdkonnast. 

Oma hariduse olen omandanud Tartu Ülikoolis (avalikus halduses 1999.a) ja Prantsusmaal Poliitikateaduste Instituudis (magistrikraadi rahvusvahelistes suhetes 2000.a).

Vabal aja veedan kaunites ja endasse kaasahaaravates Eesti metsades ja merel (purjelauaga sõitmine). Minu suureks kireks on reisimine (sh seljakotiga rändamine), millest ma ei tüdine mitte kunagi ja mida ma sooviksin alati rohkem teha, kui argielu võimaldab.

 

 

 

Uudised